Agencja hostess

Agencja hostess Sam`s Angels współpracuje z doświadczonymi , przeszkolonymi i godnymi zaufania hostessami i hostami . Najważniejsze podczas każdego eventu jest to aby wszystko od samego początku przebiegało zgodnie z założeniami i planem , aby przełożyło się to finalnie na sukces i zadowolenie naszych klientów . Zasięg działania naszej agencji to cała Polska ale dość często nasze hostessy z biegłą znajomością języków obcych są wynajmowane na zagraniczne targi . Przeprowadzamy castingi systematycznie aby wyłonić wśród osób zgłaszających się najlepsze kandydatki i kandydatów z którymi podejmujemy współpracę na dłużej .

Agencja hostess Sam`s Angels - realizacje

Dlaczego wybrać naszą agencję hostess ?

Kładziemy nacisk na to aby nasze kandydatki charakteryzowały się nie tylko wyjątkową urodą ale przede wszystkim zdolnościami komunikacyjnymi , elokwencją , punktualnością i dobrymi manierami .
Najczęściej nasze hostessy pracują przy promowaniu różnych produktów , na bankietach , konferencjach , na targach w : Warszawie , Łodzi , Poznaniu , Gdańsku . Krakowie .

Dopasowujemy się do Państwa do indywidualnych potrzeb każdego klienta niezależnie od tego czy potrzebna jest Państwu jedna hostessa czy też grupy kilkunastu przeszkolonych promotorek . Z pewnością przy naszej pomocy podniesiesz rangę każdego wydarzenia .

 

agencja hostess – realizacje